products

Antocyjany przeciwutleniacz ENO w proszku Ekstrakt ze skórek winogron jadalnych

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shaanxi, Chiny
Nazwa handlowa: BOVLIN
Orzecznictwo: ISO9001/Halal/Kosher/GMP
Numer modelu: Wiele specyfikacji
Minimalne zamówienie: 1 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: BĘBEN, KARTON
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 ton miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Ekstrakt ze skórek czerwonych winogron Część: Obierać
Rozmiar cząsteczki: 100% przechodzi 80 oczek Cena koloru produktu!: E20~50 (526nm)
Źródło: Skórka winogron Stopień: jedzenie
Pochodzenie: Shaanxi, Chiny Próba: bezpłatna próbka dostępna
High Light:

Wyciąg z antocyjanów z czerwonych winogron

,

przeciwutleniacz wyciąg ze skórek czerwonych winogron

,

ekstrakt z czerwonych winogron ENOO


opis produktu

Fabryczny pigment ze skórki winogron Naturalny proszek pigmentowy Wyciąg ze skórki czerwonego winogrona

1. WprowadzenieEkstrakt ze skórek czerwonych winogron

Ekstrakt ze skórek winogron jest również znany jako czerwona skórka winogron i ENO.Pigment skórki winogron to naturalny jadalny pigment pozyskiwany ze skórek winogron.Kolor jest czerwony do ciemnofioletowego.Należy do naturalnych pigmentów antocyjanów.Jest bezpieczny, nietoksyczny i zawiera pewne składniki odżywcze.Ma działanie antyoksydacyjne i wymiatające wolne rodniki.Lecznicza i zdrowotna wartość pigmentu do skóry winogron może być stosowana jako środek barwiący do żywności i kosmetyków.

 

2. ParametryEkstrakt ze skórek czerwonych winogron

Nazwa produktu Ekstrakt ze skórek czerwonych winogron
Część Obierać
Kolor Ciemnofioletowy proszek
Główny cel Barwnik
CAS 11029-12-2
Stopień jedzenie
Próba Dostępna bezpłatna próbka
 

3. FunkcjeEkstrakt ze skórek czerwonych winogron

1. Antocyjany mają silne działanie przeciwutleniające, które mogą usuwać wolne rodniki z organizmu;zmniejszyć aktywność oksydaz;może obniżyć poziom glicerydów u szczurów z hiperlipidemią;poprawić zawartość cholesterolu o wysokiej zawartości glicerylipoprotein;antymutacje, antynowotworowe, anty- Różne funkcje, takie jak alergia i ochrona błony śluzowej żołądka.

2. Badania przeciw demencji wykazały, że ekstrakt ze skórki winogron może znacznie poprawić funkcje uczenia się i pamięci szczurów modelowych z demencją i może zwiększyć aktywność dysmutazy ponadtlenkowej, syntazy tlenku azotu i acetylotransferazy cholinowej w tkance mózgowej szczura.

3. Hamować aktywność dialdehydu malonowego i zmniejszać ekspresję neuronów β-APP i β-AP-dodatnich w hipokampie i korze mózgowej grupy modelowej.

4. Ekstrakt ze skórki winogron może hamować powstawanie wolnych rodników tlenowych, poprawiać funkcję cholinergicznego układu nerwowego i wzmacniać aktywność syntazy tlenku azotu w hipokampie i korze mózgu.

5.Ma pewien efekt zapobiegawczy.Aktywność przeciwutleniająca i funkcja zmiatania wolnych rodników Aktywność przeciwutleniająca jest istotną fizjologiczną funkcją pigmentów antocyjanów.

6. Reakcja utleniania łańcuchowego wolnych rodników może prowadzić do powstawania szkodliwych substancji w biologicznych błonach komórkowych i modyfikacji struktury błony, takich jak zmiany w enzymach i innych białkach, DNA itp. oraz powodować różne choroby, takie jak miażdżyca , cukrzyca, nowotwory i choroby układu krążenia.

7.Choroby i choroby neurologiczne itp. Przeprowadzono wiele badań biochemicznych i farmakologicznych ekstraktu ze skórek winogron.Wyniki pokazują, że ekstrakt ze skórek winogron jest przeciwutleniaczem i inhibitorem peroksydacji lipidów o najsilniejszej zdolności wymiatania wolnych rodników i może zapobiegać ponad 80 rodzajom wolnych rodników.Choroby obejmują choroby serca, nowotwory i zapalenie stawów.

 

4. ZastosowanieEkstrakt ze skórek czerwonych winogron

Barwnik mój kraj jest bogaty w zasoby winogron.Skórki winogron po produkcji wina i ekstrakcji soku są źródłem surowca do przygotowania pigmentów skórek winogron.Wyekstrahowane pigmenty skórki winogron mogą być szeroko stosowane do barwienia win owocowych, dżemów, napojów itp. Zakres i ilość użycia Chińskie „Standardy sanitarne dotyczące stosowania dodatków do żywności” (GBChemicalbook 2760-1996) stanowią: do przygotowania wina, napojów gazowanych, napojów z soków owocowych (owocowych), popsicles, maksymalna ilość użycia wynosi 1,0 g/kg;dżem, maksymalna Zużycie wynosi 1,5 g/kg;w przypadku słodyczy i ciast maksymalna porcja wynosi 2,0 g/kg.

 

5. FAQ zEkstrakt ze skórek czerwonych winogron

P1: Jak potwierdzić jakość produktu przed złożeniem zamówienia?Odp .: Możemy dostarczyć bezpłatne próbki, mamy autorytatywną agencję testową innej firmy wydaną przez raport z inspekcji.

P2: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

O: W przypadku produktów o wysokiej wartości dodanej minimalna wielkość zamówienia zaczyna się od 10g.W przypadku innych produktów o niskiej wartości nasza minimalna ilość zamówienia zaczyna się od 100g i 1kg

P3: Czy zapewniono OEM / ODM?

O: Oczywiście.Jesteśmy firmą integrującą przemysł i handel.

P4: Jaki jest czas dostawy?

Odp.: 3-7 dni roboczych po dokonaniu płatności.Zmieni się w zależności od ilości.

P5: Jak zamawiać i płacić?

Odp.: wyślemy ci to.Możesz również zamówić za pośrednictwem Alibaba Trade Insurance (możemy zaakceptować przelew telegraficzny, Western Union, powiernictwo strony trzeciej, PayPal, płatność L / C)

P6: Czy zapewniasz obsługę posprzedażną?

Odp.: usługa 24 * 7 jest dla Ciebie.

 

6. WyświetlanieEkstrakt ze skórek czerwonych winogron

Antocyjany przeciwutleniacz ENO w proszku Ekstrakt ze skórek winogron jadalnych 0

Szczegóły kontaktu
Betty

WhatsApp : +8613653674147