products

CAS 148244-82-0 Secoisolaricireinol Diglukozydowy ekstrakt z nasion lnu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: BOVLIN
Orzecznictwo: ISO9001/Halal/Kosher/GMP
Numer modelu: BL- Ekstrakt z nasion lnu
Minimalne zamówienie: 1 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: BĘBEN, KARTON
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 ton miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Diglukozyd sekoizolarycyrezinolu Stopień: Klasa spożywcza
Rodzaj: Ekstrakt roślinny Źródło: Nasiona lnu
CAS: 148244-82-0 Wygląd zewnętrzny: Brązowy proszek
Okres trwałości: 2 lata Metoda badania: HPLC
Specyfikacja: 20%.40% Składowanie: Fajne, suche miejsce
podanie: Opieka zdrowotna Próbka: Dostępny

opis produktu

CAS 148244-82-0 Secoisolaricireinol Diglukozydowy ekstrakt z nasion lnu

1.Wstęp doDiglukozyd sekoizolarycyrezinolu
Lignany lniane nazywane są diglukozydem izolarykolowym z otwartym pierścieniem.Jest to fitoestrogen bardzo podobny do ludzkiego estrogenu.Lignany lniane występują głównie w nasionach lnu, a ich zawartość zależy od odmiany lnu, warunków klimatycznych i ekologicznych.Lignany lniane mają działanie zapobiegawcze w przypadku chorób estrogenozależnych, raka piersi, raka prostaty, zespołu menstruacyjnego i osteoporozy.Len jest jedną z najważniejszych roślin oleistych w Chinach.Oprócz tego, że jest bogaty w olej i białko, siemię lniane zawiera również wysoką zawartość błonnika pokarmowego, minerałów, witamin A, B, C, D, E oraz składników odżywczych, takich jak kwasy fenolowe, flawonoidy, kwasy fitowe i lecytyna..Ponieważ nasiona lnu są bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe – kwas alfa-linolenowy i kwas linolowy, a naturalny stosunek tych dwóch kwasów tłuszczowych jest bardziej odpowiedni dla ludzi, nasiona lnu zawsze uważano za najlepsze źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych dla ludzi.Jednak w ostatnich latach badania wykazały, że siemię lniane zawiera również bardzo potencjalny składnik - lignany.Jest naturalnym składnikiem alkoholu cynamonowego otrzymywanego z fenyloalaniny, polimeru dwucząsteczkowego.Lignany cieszą się dużym zainteresowaniem jako fitoestrogen.
 
2.Parametry
Diglukozyd sekoizolarycyrezinolu

Nazwa produktu Diglukozyd sekoizolarycyrezinolu
Próbka Dostępny
Źródło Siemię lniane
Wygląd zewnętrzny Brązowy proszek
Miejsce pochodzenia Chiny
Specyfikacja 20%, 40%
Numer CAS 148244-82-0
Metoda badania HPLC

 
 
3. Funkcje
Diglukozyd sekoizolarycyrezinolu

1. Efekt estrogenowy
Lignany mogą dwukierunkowo regulować poziom estrogenów w organizmie człowieka, wykazując słabe działanie estrogenne lub antystymulacyjne.Gdy organizmowi ludzkiemu brakuje estrogenu, lignany mogą współpracować z receptorami estrogenowymi na komórkach, aby zwiększyć dojrzewanie komórek pochwy u kobiet po menopauzie i złagodzić zespół menopauzalny;ale gdy poziom estrogenu w ludzkim ciele jest zbyt wysoki, istnieje ryzyko raka piersi.Gdy jest niebezpieczna, może zajmować receptor estrogenowy, hamować działanie estrogenu i stymulować wątrobę do syntezy białka wiążącego stymulator w celu przyspieszenia eliminacji estrogenu, zapobiegając w ten sposób i opóźniając występowanie i rozwój raka piersi.
2. Przeciwnowotworowe
Lignany działają hamująco na powstawanie guzów.Może promować tworzenie się globuliny wiążącej estrogeny w wątrobie, co zmniejszy stężenie steroidowych hormonów płciowych i ich wpływ na tkankę, hamując w ten sposób wzrost nowotworów estrogenozależnych.
3. Zapobiegaj rakowi okrężnicy, rakowi prostaty, rakowi grasicy
Może hamować dwa enzymy, które odgrywają kluczową rolę w biosyntezie i metabolizmie endogennych estrogenów, tym samym uczestnicząc w biosyntezie steroestrogenów, które promują wzrost.Lignany mogą również hamować aktywność enzymów promujących tworzenie pierwotnych kwasów żółciowych, wpływając tym samym na metabolizm kwasów żółciowych i cholesterolu oraz zapobiegając rakowi okrężnicy.
4. Zapobiegaj cukrzycy
Lignany z nasion lnu mogą zmniejszać stres oksydacyjny w tkankach organizmu, zapobiegając w ten sposób występowaniu i rozwojowi cukrzycy typu I i II.
5. Zmniejszyć poziom peroksydacji lipidów w organizmie, zapobiegać występowaniu choroby wieńcowej i miażdżycy.
Zmniejsza stopień hipercholesterolemicznej miażdżycy tętnic poprzez zmniejszenie stresu oksydacyjnego i obniżenie poziomu cholesterolu w osoczu i poziomu cholesterolu o niskiej zawartości lipoprotein oraz zwiększenie poziomu cholesterolu o wysokiej gęstości lipoprotein w osoczu.
6. Inne funkcje
Lignany mają również właściwości hamujące aktywność aromatazy, hamujące syntezę DNA i RNA, właściwości przeciwwirusowe, grzybicze i inne.Aromataza bierze udział w tworzeniu estrogenu.Badania wykazały, że lignany pomagają spowolnić pogarszanie się funkcji nerek i pomagają zmniejszyć i wspomagać leczenie toczniowego zapalenia nerek.


4. ZastosowanieDiglukozyd sekoizolarycyrezinolu

1. Diglukozyd sekoizolarycyrezinolu jest szeroko stosowany w branży spożywczej w Europie i Stanach Zjednoczonych i może być przetwarzany na napoje zdrowotne, napoje dla sportowców, czekoladę, słodycze, wypieki i śniadania zbożowe.Zalecana dawka to 50-150mg/dzień.
2. W dziedzinie zdrowej żywności wytwarzany jest w postaci tabletek, kapsułek i granulek.
3. Do produkcji kosmetyków.

 

5. FAQzDiglukozyd sekoizolarycyrezinolu

P1: Jak potwierdzić jakość produktu przed złożeniem zamówienia?
Odpowiedź: Próbki mogą być dostarczane bezpłatnie i mamy raport z inspekcji wydany przez autorytatywną agencję inspekcyjną będącą stroną trzecią.
Pytanie 2: Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Odp .: W przypadku produktów o wysokiej wartości dodanej nasze MOQ zaczyna się od 10 gramów.W przypadku innych produktów o niskiej wartości nasza minimalna wielkość zamówienia zaczyna się od 100g i 1kg
Pytanie 3: Czy zapewniasz OEM/ODM?
O: Oczywiście, że możesz.Jesteśmy firmą łączącą przemysł i handel.
Pytanie 4: Kiedy zostanie dostarczony?
Odp.: 3-7 dni roboczych po dokonaniu płatności.Zmieni się w zależności od ilości.
Pytanie 5: Jak zamawiać i płacić?
Odp.: wyślemy ci to.Możesz również zapłacić przelewem, Western Union, escrow, PayPal, akredytywą
Pytanie 6: Czy zapewniasz obsługę posprzedażną?
O: Usługa 24*7 jest dla Ciebie.

 

6. WyświetlanieDiglukozyd sekoizolarycyrezinolu

CAS 148244-82-0 Secoisolaricireinol Diglukozydowy ekstrakt z nasion lnu 0

Szczegóły kontaktu
Betty

WhatsApp : +8613653674147